Prvi dan kao vijećnici iskoristili smo za pozivanje gradonačelnika Zvonimira Novosela da se očituje u vezi broja neupisane djece u vrtić i plana za rješavanje situacije.


Prvi dan kao vijećnici iskoristili smo za pozivanje gradonačelnika Zvonimira Novosela da se očituje u vezi broja neupisane djece u vrtić i plana za rješavanje situacije.
