Hvala svakome od 45,19% sugrađana koji su izašli na jučerašnje lokalne izbore! Posebnu zahvalu upućujemo onima koji su nas prepoznali kao opciju koja je ušla u politiku iskreno i bez osobnih interesa. Zbog vaših glasova sudjelovat ćemo u radu Gradskog vijeća s 3 predstavnika s naše liste.
 
Pripremite se za oporbu kakvu Jaska još nije vidjela 🩵
 
Proučavanje materijala, nuđenje rješenja i informiranje javnosti i dalje će biti temelj našeg djelovanja, ali sada ćemo to raditi kroz Vijeće kojem ćemo vratiti njegovu svrhu, a to je časno zastupanje sugrađana i njihovih interesa.
 
Preduvjet za našu dignutu ruku u Vijeću bit će dignuto čelo koje stoji iza te odluke!
 
OD SRCA VAM HVALA SVIMA! 🩵
 
Luka, Goran i Stipe